Kaip Šerėnas, Valinskas ir Ruplėnas baudą centais mokėjo

Share on facebook
Share on linkedin
Share on reddit
Share on facebook
Share on linkedin
Share on reddit

Bent vienas iš mūsų esame bandę ką nors apkvailinti telefono skambučiu. Tokią madą galimai užvedė, iki vėlumos radijuje sėdintys, Radistai, kurie skambino įvairioms personoms, bandydami pajuokauti. Kartais tie juokai pasisukdavo neigiama linkme, nes kai kurie išsigandę žmonės kreipėsi ir į policiją.

Šioje istorijoje, policija kreipėsi į Arūną Valinską. 1998 m. piršlio pareigas ėjęs Valinskas I.Starošaitės ir Ž.Žvagulio vestuvių metu policijai pranešė, kad viešbutyje „Šarūnas“, kur vyko šventė, padėta bomba. Matomai A.Valinsko pokštas tebuvo sumanymas praskaidrinti vakarą. Tačiau kas žino, kas dėjosi jo galvoje? Galbūt bomba – metafora, kad viešbutyje yra jaunoji? Vienaip ar kitaip, dėl šios žodžių ir prasmių žaismės gavo nemenką baudą – 15’000LT. Matyt, policija nebuvo apmokyta kalbėti metaforomis.

“Atvykus į šventės vietą, kažkas sugalvojo nuo manęs paslėpti Starošaitę, ieškodami apibėgome visą Š.Marčiuliono viešbutį. O tada jau įvyko garsusis Arūno pokštas – kai jis sumanė pranešti, kad viešbutyje – bomba. Starošaitė kažkaip greit atsirado, mes nuėjome šokti ir aš tik kitą rytą sužinojau, kad buvo atvažiavę gaisrininkai“ – juokdamasis prisiminė Žilvinas.

Kad ir kaip juokinga buvo piršliui, baudą vis tiek reikėjo sumokėti. A.Valinskas anstoliams pranešė, jog tą padarys smulkiais pinigais. Bet nesakė kaip smulkiai sumokės. A.Šerėno ir G.Ruplėno pagalba Valinskas prikrovė pilną priekabą 1,2 ir 5ct monetų ir išvežė sumokėti. Kad procesas atrodytų iškilmingesnis, bendražygiai darbui pasirinko aukso spalvos kibirus ir kastuvus.

Tokiu būdu Arūnas parodė nesutinkąs su bauda. Ir nors ties baudos paskyrimu pokštai turėjo baigtis, A.Valinsko trijulė išdaigą užbaigė iškilmingai – palikdami mūsų atminty Lietuvoje neregėtą viešą performansą.

error: